Pas lindjes së djalit, moderatorja e Top Medias rikthehet në ekran me emision të ri

Pas një kohe të gjatë larg ekranit, moderatorja e njohur dhe shumë e dashur për publikun, Elona Duro po rikthehet. Lajmin e ka bërë të ditur vetë Elona duke njoftuar se po rikthehet me një emision të ri.

“Tag” do të titullohet emisioni i Elonës i cili do transmetohet në Digitalb dhe do jetë një program argëtues me të ftuar, thashetheme, kuize dhe lojëra.

View this post on Instagram

Se shpejti ne My Music ne @digitalb_official #tag

A post shared by Elona (@elonaduro) on

Emisioni do të nisë së shpejti teksa Elona aktualisht drejton edhe një program në Top Albania Radio.

Kujtojmë që moderatorja në fillim të këtij viti u bë nënë për herë të parë.

Share With:
Translate »
551 Views