Pas një viti plot me drama, Ariana Grande ka një kërkesë për “babagjyshin”

Këngëtarja 25 vjeçare e hitit “Thank you, next” ka kaluar shumë ulje dhe ngritje gjatë këtij viti. Ariana është shprehur se është gati ta mbylli kapitullin e këtij viti kaq të vrullshëm në të cilin përjetoi disa situata të vështira. Ajo ka thënë se dëshiron që viti 2019 të jetë më i qetë dhe pa drama. Kujtojmë se këngëtarja u nda nga i dashuri një muaj pasi ish i dashuri i saj Mac Miller ndërroi jetë për shkak të një mbidoze droge. Kjo bëri që ajo të largohej për pak kohë nga publiku.

Share With:
Translate »
992 Views