Pas synetisë, Meda matchy-matchy me djemtë e tij

Para gati dy javësh familja e këngëtarit Meda organizoi një darkë të madhe me rastin e synetisë së djemve të familjes. Ne shkëputëm një fragment nga atmosfera madhështore për ju:

Ndërsa sot, Meda ka postuar një foto me djemtë e tij të mëdhenj, të veshur me ngjyrë gri dhe duke pozuar njësoj.

 

Share With:
Translate »
643 Views