Pas Tunës, është rradha e Zaiminës për foto nudo nga vaska

Zaimina Vasjari ka postuar një foto që na ka bërë të mendojmë që është duke realizuar një set të veçantë dhe shumë sensual fotosh shtatzënie. Në një vaskë, pa rroba, me flokët e lëshuar, modelja e njohur e ka shumë të lehtë të ngacmojë kureshtjen e të gjithëve për fotot që do të vijnë më pas.

Sigurisht që mund ta lërë me kaq, por duke pasur parasysh sa shumë foto ka realizuar gjatë këtyre muajve dhe që fotot tipike të shtatzënisë janë një kujtim shumë i bukur, presim që ky të jetë një set i tillë.

Share With:
Translate »
808 Views