Pasi solli në jetë vajzën e saj, Khloes i bëjnë një mal me dhurata

Ashtu siç u mësua pas ngjarjes së bujshme ku e tradhtoi bashkëshorti i saj Tristan me një striptiste në New York, Khloe Kardashian solli në jetë vajzën e saj.

Dhe si një nënë e re nuk kishte si të mungonin dhuratat për Khloen dhurata këto që çdo nënë e re do ti dëshironte për bebin e saj.

Sipas burimeve të TMZ.com, Kourtney dhe Kim i kanë bërë dhurata Khloes për bebin një kosh basketbolli pas lajmeve të bujshme të skandalit të Tristan.

Për vajzën e Khloe është blerë një krevat shumë i këndësh për fëmijë të porsalindur i cili ka kushtuar 5 mijë dollarë.

Gjithomë sipas burimeve paketa e kujdesit për vajzën e Khloes përfshin edhe një seri kremrash dhe produktesh organike për kujdesin e lëkurës të cilat thuhet të kenë kushtuar 1 mijë dollarë.

Në paket e dhuratave për vajzën e Khloe përfshihen gjithashtu shumë kafshë të animuara, dhe një mantel për mami Khloen dhe vogëlushen të cilat kanë kushtuar 1500 dollarë.

Motrat Kim dhe Kourtney i kanë qëndruar afër Khloes në çdo moment duke i dhënë suportin e tyre pas ngjarjes së tradhtisë së Tristan./intv.al/

dgw_423_4.PNG

sdrgt_45.PNG

cfgw3_4.PNG

Share With:
Translate »
1227 Views