Për Kimin edhe mund ta presim një fëmijë tjetër por tani edhe Madonna shtatzënë?

Madonna, këngëtarja e njohur botërore është nënë e tre fëmijëve, 2 prej të cilëve janë binjakë. Por ky fakt nuk e ka ndaluar që para disa ditësh ajo të publikonte një foto topless. Dhe pas kësaj buje që bëri, Madonna postoi mbrëmjen e sotme një video me barkun e fryrë.
Sigurisht kjo është një shaka e saj në ditëlindjen e Mercy James siç shkruan këngëtarja. /Kids’ Time/

 

Share With:
Translate »
615 Views