Për linjat e mami Ingritit kujdeset Paridi (video)

Megjithëse i ka munguar ekranit, këngëtarja e njohur Ingrit Gjoni është tepër aktive në profilin e saj në Instagram, ku qëndron shpesh në kontakt me ndjekësit e saj.

Herë pas here, ajo publikon momente të ndryshme me të birin, Paridin, i cili tashmë është 7 vjeç.

Megjithëse i vogël në moshë, duket se Paridi e ka zgjedhur që tani profesionin e së ardhmes.

Në videon e publikuar ai shfaqet duke përgatitut një sallatë dhe një tavë në furrë, teksa duket shumë i përkushtuar në punën e tij.

 

Share With:423 Views