Ylli i momentit është Deva, vajza e Monica Belluccit

Dihet shumë pak rreth saj: profile në Instagram ka më shumë foto të së ëmës me të cilën i pëlqen të krahasohet dhe qartë ngjajnë si dy pika uji. Ndërkohë që ka shumë llogari të rreme që publikojnë fotot e saj (të reja ose të vjetra, vështirë të dihet).

Po flasim për Deva Cassel, vajzën 14-vjeçare të Monica Bellucci dhe Vincent Cassel

View this post on Instagram

Chignon for 2 PS questi collage NON sono creati per fare paragoni o decidere chi è più bella ma SOLO per sottolineare la notevole somiglianza fisica. NON è una gara a chi è più bella, quindi non sono graditi i commenti dove si indicano queste opinioni. Confrontare e mettere a paragone l'aspetto fisico di due donne come fosse una gara è ridicolo e stupido. Pps questa è una fan Page …………………………………………… PS these collages are NOT created to make comparisons or decide who is more beautiful but ONLY to underline the remarkable physical resemblance. It is NOT a beauty contest, so comments that indicate these opinions are not welcome. Comparing the physical appearance of two women is ridiculous and stupid. #devacassel #monicabellucci #МоникаБелуччи  #ДеваКассель #mom #momanddaughter #followme #follow #devamonica #monicaanddeva @monicabellucciofficiel @d.casselucci @d.casseluxxi

A post shared by Deva Cassel (@devacassel_) on

Deva përfundoi në qendër të vëmendjes pas shfaqjes së fundit të Dolce & Gabbana gjatë javës së modës në Milano dhe pasi xhiroi një video në Ravello. Set tejet i blinduar, pak foto të saj kanë dalë në qarkullim. Sytë lajthi dhe flokët me onde, modelja e re është kryekëput portreti i së ëmës: AND-ja është në favor të saj.

A do t’i pushtojë Deva ekranet? Është shumë herët për të thënë. Ndërkohë ju mund të bëni një xhiro në profilin e saj për t’u njohur edhe më mirë me Monica Belluccin e re.

Share With:302 Views