Përgjigja epike e Sara Hoxhës për strijat e shtatzanisë

Motrat Hoxha janë padyshim Kardashianet shqiptare dhe sigurisht që këshillat e tyre mbi look-un janë shumë të vlefshshme për vajzat që i ndjekin. Një episod mjaft i këndshëm ndodhi pak ditë më parë me Sarën ndërsa dikush donte informacion mbi strijat që i ka shkaktuar shtatzania. Në anonimat të plotë në Tumblr, vajza e ka pyetur se si do t’ia bëjë me strijat sepse edhe ajo do t’i eleminojë. Përgjigja e Sarës ishte me të vërtetë epike. “Thjesht do t’i lë aty” -i shkruan ajo. Përgjigja e Sarës ka habitur edhe Lorin e cila postoi foton në Insta Story ku ka qeshur me lot nga përgjigja e motrës së saj. Fundja a ka dëshmi më të bukur, për një qënie që i ke dhënë jetë?

 

Share With:
Translate »
1395 Views