Po! Mashkulli që e shoqëroi Sofian në tapetin e kuq të Emmy, është i biri

Ata kanë pozuar krah njëri tjetrit dhe nuk duken as më pak e as më shumë sesa si motër e vëlla.
Pavarësisht pamjes rinore të Vergarës, djali i cili e shoqëronte në eventin Emmy mbrëmjen e së djelës ishte i biri i saj 26 vjeçar. Ky është djali i vetëm i Aktores 45 vjeçare me partnerin dhe shokun e saj të gjimnazit Joe. Manolo Gonzalez Vergara duket krenar për mamanë e tij, e cila shkëlqeu në tapetin e kuq të Emmy.

Share With:
Translate »
659 Views