“Po ti mi kur u fryve kaq shpejt?”, DJ i famshëm shqiptar baba për herë të parë

DJ Viki së shpejti do të bëhet baba dhe lajmin e bukur e ka bërë vetë me dije përmes një postimi në Instagram, ku shfaqet së bashku me partneren e tij.

Viki shkruan në foton ku duket barku i rrumbullakosur i partneres “Po ti mi kur u fryve kaq shpejt?”.

Sigurisht ky është një koment me shaka i babait të ardhshëm. Viki nuk ka zbuluar ende se çfarë presin, djalë apo vajzë.

Share With:
Translate »
1031 Views