Kthehet nga lufta, surprizon familjen teksa flinin

Video më poshtë tregon momentin e adhurueshëm të një ushtari i cili befason familjen e tij duke u kthyer në shtëpi pas gjashtë muajve larg, teksa ata janë në gjumë . Ushtari nga Phoenix i Arizonës  të SHBA-së i është shfaqur si në ëndërr vajzës para shtratit, e cila në momentin që hapi sytë  pa babain duke qëndruar  para saj dhe më pas ai fillon të futet nëpër dhoma  për t’i befasuar edhe anëtarët e tjerë.  Në fund ai takon bashkëshorten e cila në momentin që e sheh dhe i jep një përqafim emocional që ta besonte nësë ishte e vërtetë dhe jo ëndërr.

 

Share With:
Translate »
965 Views