Portreti familjar i Scott-Jenner shkëlqen në tapetin e kuq të Billboard 2022

Stili dihet që është një çështje shumë personale. Dhe nëse shumicën e herëve në tapetin e kuq kur bëhet fjalë për pamjen, është shija e mirë dhe zgjedhja e veshjes së duhur ajo që vihet në qendër të vëmendjes. Rasti i portretit të familjes Scott-Jenner tërhoqi vëmendjen në Billboard Music Aëards 2022 në Las Vegas: Kylie, Travis dhe Stormi i vogël shkëlqyen me veshje të kombinuara në tapetin e kuq të çmimeve muzikore të dhëna nga revista e famshme.

Në event kishte edhe shumë artistë të tjerë si Drake, Doja Cat, Taylor Sëift etj. Por turma u entuziazmua kur në tapetin e kuq doli Kylie Jenner dhe Travis Scott së bashku pas lindjes së fëmijës së tyre të dytë më 2 shkurt – fillimisht i quajtur ëolf, megjithëse dyshimet vazhdojnë për emrin zyrtar.

Të dy u shfaqën si çift në Billboard Music Awards 2022, me Stormi Webster që i shoqëronte. Veshja e zgjedhur ishte në qendër të vëmendjes: themeluesja e Kylie Cosmetics kishte veshur një fustan gri gradient maxi dhe të ngushtë, të shoqëruar me aksesorë rrathë të artë dhe sandale të ngjashme, të gjitha Balmain Vjeshtë-Dimër 2022/2023. Vajza 4-vjeçare kishte veshur atlete të bardha dhe një fustan me një krah të nxjerrë.

Ndërsa performanca e Scott në BBMA’s 2022 shënon paraqitjen e tij të parë në tapetin e kuq që nga ngjarjet tragjike të Astroëorld që ndodhën nëntorin e kaluar 2021 – disa fansa gjatë një prej koncerteve të tij humbën jetën të shtypur nga turma – ribashkimi i familjes në tapetin e kuq të Billboard 2022 shfaqet si një mënyrë për të pohuar rëndësinë e të qëndruarit së bashku, edhe në situata të diskutueshme dhe të vështira.


Familja Scott-Jenner u dallua, për një herë, për zgjedhjen e saj të nënvlerësuar, duke u fokusuar në tonet neutrale dhe siluetat e ngjashme. Një shenjë respekti? Nuk dihet: e sigurt është se pjesëmarrja e Stormit, në vijën e parë për të brohoritur për të atin, ishte më… brilanti.

Share With:
Translate »
23 Views