Poston fotot me të atin/ Ja si duket sot vajza e Dr. Florit

Tashmë kanë kaluar 9 vite që nga vdekja e këngëtarit shqiptar Florian Kondi.

Vajza e të ndjerit, Kaltrina, ka hapur faqen e saj në rrjetin social “TikTok” ku dhe ka publikuar një video ku shfaqen dy foto se si duket ajo sot dhe tre të tjera kur ka qenë e vogël në krahët e të atit.

“Mbrapa çdo vajze të bukur është një baba tullac.”- ka shkruar Kaltrina krahas videos.

Tashmë vogëlushja që njihnim është rritur dhe ka ndryshuar goxha e cila pritet të mbush 17 vjeç në muajin Dhjetor.

Poston fotot me të atin/ Ja si duket sot vajza e Dr. Florit

Share With:
Translate »
82 Views