Prezantuesja shqiptare feston ditëlindjen më të bukur këtë vit

Ajo është një nga prezantueset më bukuroshe të ekranit dhe ndër më të komentuarat në media, sidomos gjatë këtij viti me kurorëzimin e dashurisë në martesë dhe ardhjen në jetë të vajzës.

Bëhet fjalë për prezantuesen Genta Cana, në shtëpinë e të cilës sot ka festë pasi ajo mbush plot 30 vite.

Në këtë ditë të veçantë Genta ka organizuar një festë ku ka mbledhur familjarë, miq e të afërm.

Muajin e kaluar Genta u bë nënë për herë të parë me ardhjen në jetë të vogëlushes Ella.

Ndërsa pak muaj më parë prezantuesja u kurorëzua në martesë me një dasmë madhështore.

Share With:
Translate »
517 Views