Zbulohet udhëtimi i fshehtë i Meghan Markle dhe djalit të saj!

Meghan Markle dhe djali i saj i vogël Archie janë larguar nga Cape Town duke udhëtuar për në Johannesburg. Ata kanë udhëtuar fshehtas, ndërsa mësohet se princ Harry do t’u bashkohet të martën.

Dukesha u fotografua duke hipur në avionin e British Airways, në aeroportin e Cape Town, bashkë me djalin 4 muajsh në krahë. Meghan dukej e lumtur dhe e qeshur.

Nga ana tjetër, Harry ndodhet në një udhëtim. Ai po viziton Angolan në Malaëi, ku do të qëndrojë deri të martën.

 

Share With:
Translate »
415 Views