Princi Harry feston 36-vjetorin/ William lë pas inatet dhe e uron vëllanë me foton e ëmbël!

Sot princi Harry feston 36-vjetorin e lindjes. Princi William dhe Kate Middleton lanë pas mosmarrëveshjet e tyre me Harry-n dhe e urojnë me një mesazh dhe foto të bukur.

Ata postuan një foto në faqen e tyre, ku shihen teksa garojnë me Harry-n në 2017-ën.

“I urojmë një ditëlindje të lumtur princit Harry.”, shkruajnë mbretërorët në Instagram.

Princi Harry feston 36-vjetorin/ William lë pas inatet dhe e uron

Mbretërorë të tjerë kanë uruar Harry-n, i cili u largua nga mbretëria në fillim të këtij viti.

Princi Harry feston 36-vjetorin/ William lë pas inatet dhe e uronPrinci Harry feston 36-vjetorin/ William lë pas inatet dhe e uron

Sot faqja zyrtare e mbretëreshës ka postuar një foto të Harry-t me Elizabeth dhe i uron princit një ditëlindje të lumtur.

Princi Harry feston 36-vjetorin/ William lë pas inatet dhe e uron

Edhe stafi i faqes së princit Charles publikoi një foto të 2014-ës, ku shfaqen babë e bir duke qeshur./K.C/dritare.net

Princi Harry feston 36-vjetorin/ William lë pas inatet dhe e uron

Share With:
Translate »
310 Views