Pse Noizy ka vite që nuk ka postuar me vajzën e tij

Kohë më parë reperi Noizy, i dedikoi një këngë vajzës së tij Leandrës.

Noizy ka disa vite që nuk publikoi asnjë postim me të bijën.

Si janë raportet mes tyre, sa është rritur bukuroshja e shumë detaje tjera, reperi nuk preferon të publikon.

Pasi postimet janë të pakta vihen në dyshim edhe takimet dhe raportet mes tyre

Share With:
Translate »
78 Views