Publikohet “Mike”, këngëtarët na kthejnë pas në fëmijëri

Të gjithëve na ka ndodhur në fëmijëri dhe më vonë që të ndahemi nga një mik/mikeshë e zemrës për rrethana nga më të ndryshmet, qoftë edhe një transferim banese.

Ky ka qenë subjekti i projektit më të fundit të Elvana Gjatës në bashkëpunum me reperin e njohur Ledri Vula dhe artistin e ri John Shahu.

Kënga titullohet “Mike” dhe pritet të jetë një hit i verës.

Duhet theksuar se Elvana dhe Ledri shfaqen tepër elegant në klip.

Share With:
Translate »
635 Views