Pushimet e rradhës në Hawaii dhe barku i Jessica Alba është rriturr kaq shumë

Aktorja e njohur Jessica Alba ka gëzuar edhe një ditë tjetër të lumtur plazhi teksa po argëtohej në një festë familjare në Hawaii. 36 vjeçarja e cila disa ditë më parë njoftoi se është shtatzënë, në pritje të fëmijës së saj të tretë, u pa tejet tërheqëse me një palë bikini ngjyrë të zezë.  Pas një periudhe pune, Alba është duke u relaksuar nën shoqërimin e burrit të saj Cash Warren bashë me dy fëmijët e tyre Honor dhe Haven.

Share With:
Translate »
846 Views