Pushimet familjare të yjeve të Barcelonës

Leo Messi  po kalon disa ditë pushime me familjen e tij  në ishullin Balearic ku qëndorjnë shokët e tij të ekipit  Luis Suarez, së bashku me ish -lojtarin e Barcelonës, Fabregas dhe familjet  e tyre . Të tre lojtarët u nisën për në Ibiza të dielën për t’u çlodhur dhe për të rimarrë vetën  përpara një vere potencialisht përcaktuese.

Fabregas është më gruan e  tij Daniella Semaan dhe fëmijët Lia, Capri dhe Leonardo. Messi është së bashku me gruan Antonella Roccuzzo dhe dy djemtë Mateon dhe Thiagon. Ndërsa edhe Suarez ishte me gruan dhe fëmijët e tij.

Share With:
Translate »
789 Views