Reagimi emocionues i vogëlushes pasi hajdutët i kthejnë qenin (video)

Qeni i një vogëlusheje nga Melburni i Australisë u kthye në shtëpi nga hajdutët të cilët e vodhën atë ditë më parë.  4 vjeçarja e quajtur Sasha ndihej shumë e pikëlluar për mungesën e tij, saqë familjarët e saj dërguan një apel  në mediat sociale. Dhe mrekullia për të ndodhi, vogëlushja nuk mund të përmbahej nga gëzimi, kur qeni labrador u shfaq në mënyrë misterioze para derës së shtëpisë. Videoja e postuar më poshtë, tregon reagimin emocionues mes vogëlushes dhe qenit të saj.

Share With:
Translate »
588 Views