Receta e Bombicave/ Ëmbëlsirat e mrekullueshme pa pjekje që ju shkrijnë në gojë

Sot do t’ju tregojmë një recetë të lehtë dhe të mrekullueshme, e cila pas ftohjes në frigorifer është perfekte edhe për ditë të nxehta.

Recetën e gjeni më poshtë, por mund ta modifikoni duke shtuar edhe ndonjë përbëres që ju e keni të preferuar.

1 pako biskota
150 gram gjalp
3-4 lugë qumësht
Arrë kokosi e grirë
Kakao
Bajame (opsionale)

Për më mënyrën e realizimit ndiqni videon më poshtë:

Share With:
Translate »
1116 Views