Video/ Vogëlushja ndërpret të ëmën gazetare gjatë raportimit ‘live’

Anna Holligan, korrespondente e BBC-së në Hagë po raportonte live ndërkohë që në sfond, me figurë dhe zë dëgjohej vajza e saj. Vogëlushja, jo më shumë se 4 vjeçe kishte tekat e moshës, ndërkohë që Holligan donte të mbyllte punën. Raportonte për Eurovizionin që sot nis siparin. Iu lut vajzës të fliste me Elsën, mbase atë të “Frozen”, por jo. Ajo donte vëmendjen e mamit.

Videon me vajzën e shpërndau vetë në Twitter ku shkruante: “Oh kënaqësia e lajmit të fundit në një ditë kur shkollat janë pushim”.

Share With:
Translate »
210 Views