Reese Witherspoon jo një por dy partnerë për ditën e Shën Valentinit!

Reese Witherspoon është gati për Ditën e Shën Valentinit dhe ajo tashmë i ka dy “të dashurit” e saj!

Aktorja 41-vjeçare fituesja e çmimit Oskar ndan një fotografi të saj dhe djemve Deacon dhe Tennessee, të cilën e titulloi “Unë dhe Shën Valentini im! ????. ”

Reese është veshur me një fustan nga marka e saj Draper James në foton e Instagramit, që mund të shihni më poshtë.

Share With:
Translate »
545 Views