Renée merr një dhuratë gjigande

Nora e Roberti janë prindër të Renesë, simpatikes së vogël, e cila që në ditën e parë të lindjes u bë emër i njohur për publikun. Publiku e ka përcjell hap pas hapi rritën e vajzës së dy këngëtarëve të famshëm, Nora Istrefit dhe Robert Berishes. Çifti nuk janë përpjekur që ta mbajnë larg syrit të publikut të bijën dhe kjo duket zgjedhje e mirë. Fundja, e meritojnë adhuruesit ta shohin bukuroshen e tyre. Renee shpesh pranon dhurata të ndryshme, e më e madhja që e ka marr deri më tani, është ky arush prej pellushi që duket gjigant, me të cilin duket se po kënaqet pa masë.

Share With:
Translate »
872 Views