Reperi shqiptar thyen rekord në Twitter me këtë foto

Kjo foto po emocionon botën. Menjëherë pasi është publikuar në Twitter nga bashkëshortja e reperit shqiptar, fotoja u bë virale.
Aty shfaqet Lyrical Son me vogëlushen e tij në shtrat dhe krah saj shkruhet: Open for a surprise’. Postimin e kanë shpërndarë 69,936 njerëz dhe 106,520 të tjerë e kanë pëlqyer atë duke thyer kështu një rekord në Twitter. Lyrical Son dallohet si një njeri mjaft familjar i cili shpesh i dedikon postime bashkëshortes dhe fëmijës së tij. Ndëkohë ai është mjaft i suksesshëm edhe në muzikë.

Share With:
Translate »
614 Views