Rezarta Shkurta i emocionon të gjithë me këtë foto të fundit

Kohët e fundit, përqendrimi më i madh i energjive të saj duket se ka qenë investimi tek Hera Company dhe minutat e shtrenjta me të bijën dhe familjarët e ngushtë. Rezarta Shkurta, një nga figurat më të dashura për publikun shqiptar, ka publikuar sëfundmi në instastory një foto vërtet unike.

Ajo shfaqet bashkë me të shoqin, Ermal Hoxha dhe bijën e tyre Hera, në një foto që të emocionon pa kushte. Ata duken kaq bukur të tre! Por, bashkë me të, Rezarta ka shkruar: “Mund të eci mbi oqean…Mjafton të të kem ty në jetën time…”.

A nuk është vërtet një shprehje e ndjerë kjo?

Share With:
Translate »
817 Views