Rikthehet Tuna, ëmbëlson rrjetin me foton e postuar

Sa shpejtë që ikin muajt, tashmë bukuroshi i këngëtares së njohur, Tuna Sejdi ka mbushur 10 muajsh.

Ajo nuk ka hezituar të ndajë këtë lajm të bukur me gjithë ndjekësit e saj dhe këtë ditë të veçantë ajo ka zgjedhur ta kalojë në spitalin ku zbuloi për herë të parë se priste Tian Patrisin. Një ditë vërtetë e veçantë për familjen e Tunës.

Ndërkohë që më vonë ajo ndan edhe një tjetër foto ku shfaqet vogëlushi duke buzëqeshur. Një foto që të ngroh vërtetë zemrat.

Share With:
Translate »
740 Views