Rita Ora digjet në diell, nëna e saj i jep këshillën tipike shqiptare

Këngëtarja e njohur, Rita Ora po kalon disa ditë pushime në Sideny.

Gjatë ekspozimit në diell, ajo është djegur pak në kraharor dhe këtë e ka publikuar në rrjetet sociale.

Nuk ka munguar as komenti i nënës së saj, Vera Ora, e cila i ka bërë një koment tipik shqiptar.

Ajo e ka këshilluar të bijën që të lyhet me kos dhe komentin e saj sigurisht që ja ka lënë në shqip.

“Rita Pita lyju pak me kos se koke djeg”,- shkruan ajo.

rita_ora.jpg

Share With:
Translate »
558 Views