Robbie Williams me bashkëshorten, si personazhet vizatimorë

Ylli i muzikës botërore, Robbie Williams është prej 7 vitesh i martuar me aktoren, Ayda Field. Ata janë prindër të dy fëmijëve dhe kanë një bashkëjetesë të lumtur. Kjo gjë reflektohet dhe nga fotot e tyre, ashtu si fotoja e ditës së sotme që Robbie ka postuar në llogarinë e tij në instagram. Ai ka realizuar një foto me gruan e tij duke imituar personazhet vizatimorë. Ky mund të jetë krahasimi më i dashur i bërë ndonjëherë! /Kids’ Time

Share With:
Translate »
760 Views