Roza Lati zbulon emrin dhe gjininë e bebes që dëshiron të sjellë në jetë

Roza Lati njihet si një nga vajzat më rebele të televizionit shqiptar dhe është shumë e vështirë ta imagjinosh në rolin e një nëne, sikundër ajo sapo ka shprehur dëshirën. Në postimin e fundit të bërë në instagram, Roza ka shprehur bindjen se ajo në jetë do të këtë një fëmijë të gjinisë femërore dhe do ta quajë Perla. Video që ju do të ndiqni më poshtë, në fakt është shumë e këndshme, dhe pse jo, ne ja urojmë Rozës ta përjetojë ndjesinë më magjike në jetë!  “E di shume mire qe ne kete jete do bej goc. Edhe do ja vej emrin Perla. Dheee… do… jete… fiks… si….. kjo.  #Vdiqa  #Mbarova  #MyFutureThugToBeKid ” shkruan Roza! /Kids’Time/

 

 

Share With:
Translate »
901 Views