Rudina e ka dorën e rëndë: Dasmë tjetër dhe një bebe

Rudina Dembacaj ka bërë një tjetër ‘Ask a question’ dhe si çdo herë tjetër zbuluam ca të reja nga intervista virtuale.

Dikush e pyet për vesin e saj më të keq dhe përgjigja na bëri të qeshim bashkë me të.

“Martesa. Po planifikoj dasmë prap”, shkroi ajo.

Dhe më tej pranoi se po planifikon një beb tjetër, me kërkesë të gocës dhe Markut.

Na mbetet vetëm të presim, ama dasma dhe një beb janë goxha plane.

Share With:
Translate »
284 Views