Rudina Xhunga dhe Alana na përshëndesin nga ishulli… me bikini

Mëmësia ka ndyshuar diçka te Rudina Xhunga. Ajo është bërë më aktive në rrjete sociale dhe publikon edhe foto familjare. Kanë nisur pushimet e familjes dhe bashkë me vajzën po argëtohen pafund në det. Janë në ishull, në Sazan dhe duket sikur e kanë rezervuar gjithë plazhin për vete. Rudina ka ndarë për të parën herë një foto me bikini. Çfarë ka zgjedhur gazetarja? Një kombinim ngjyrash mes rozës dhe lejlas. Përshëndetje nga ishulli!

#sazan #vlore #2017

A post shared by Rudina Xhunga (@rudinaxhunga) on

Share With:
Translate »
1808 Views