Sa dashuri! Çiljeta e nis ditën me një foto të ëmbël

Ajo është një këngëtare mjaft e dashur dhe së fundmi e vënë në qendër të medias për lidhjen e saj të dashurisë me portierin e njohur, Alban Hoxha.

Fjalën e kemi për këngëtaren Çiljeta Xhilaga, e cila e ka nisur ditën me një foto mjaft të ëmbël.

Ajo ka publikuar në rrjetin social një foto me djalin e saj Fernando, ku nënë e bir duken mjaft të bukur dhe në një lidhje mjaft speciale dhe të veçantë së bashku…

 

Share With:
Translate »
1006 Views