Sa qenka rritur vogëlushja e Enos, mami i saj poston foton e parë me të bijën

Moderatori i njohur i ekranit të Top Channel është bërë baba për herë të parë këtë vit. Bashkëshortja e tij, Atena, solli në jetë në maj të këtij viti vajzën Liv. Lindjen, Atena e kreu në Amerikë dhe pak javë më pas, dy vajzave iu bashkua edhe Eno.

Ndërsa vjet varën si zbukurimin më të bukur të bredhit ekon e saj, Eno dhe Atena këtë vit festojnë bashkë me Liv.

Ata tregohen shumë të rezervuar dhe pothuajse nuk kemi asnjë postim të vogëlushes, por këtyre këmbëve te vocka, duket se mami s’ju ka rezistuar dot. Me një rast pamë edhe dekorin e shtëpisë së tyre.

Ndërsa sot mami Atena ka nxjerrë për herë të parë një foto me vogëlushen, si për të falenderuar 2018-n për bekimin e madh që solli në jetën e saj. . /Kids’Time/

Share With:531 Views