Saimir Çili dhe Suela Kalaja sëbashku në ekran pas divorcit të bujshëm

Divorci i tyre bëri bujë të madhe në media, duke qënë se këngëtari Saimir Çili kërkoi edhe urdhër mbrojtje nga ish-bashkëshorja e tij Suela Kalaja. Çifti u ndanë dhe kujdestaria e vajzës iu besua të ëmës. Mesa duket divorci ka bërë që secili të reflekojë dhe të ulen gjakrat mes tyre, pasi kanë një krijesë që do t’i bashkojë gjithmonë.

E njëjta gjë ndodhi edhe mbrëmë teksa këngëtarët u panë bashkë në spektaklin “The voice kids” për të mbështetur të bijën. Me dy prindër artistë nuk kishte si të ndodhte ndryshe, veç kthimi i të tre tranjerëve që u mrekulluan nga talenti i vogëlushes. /Kids’Time/

 

Share With:730 Views