Saimir Tahiri fryn qirinjtë e ditëlindjes me djalin në krahë | Video

Ditëlindja e 38-të e ka gjetur ish-ministrin Saimir Tahiri në kushte jo të mira. Megjithatë të rinjtë e FRESSH e kanë surprizuar poshtë pallatit me një tortë dhe qirinjtë. 
Ai ka zbritur bashkë me djalin në krahë dhe ka fryrë qirinjtë, ndoshta me dëshirën që ta ketë gjithmonë pranë! /Kids’ time 

Share With:
Translate »
1979 Views