Sara dhe Ledioni ‘arratisen’ nga 3 fëmijët dhe nisen me pushime

Sara dhe Ledioni më në fund kanë gjetur pak kohë për veten e tyre pas angazhimeve të shumta. Çifti janë arratisur për pak ditë jashtë vendit dhe këtë na e ka zbuluar vetë Sara me postimin e fundit.

Sara dhe Ledioni 'arratisen' me pushime dhe nuk mungoi një

Producentja e “Big Brother VIP” ka postuar disa foto nga kjo arratisje e ëmbël e çiftit dhe një surprizë që ka marrë nga Ledioni në 14 maj ditën botërore të nënave.

Sara dhe Ledioni 'arratisen' me pushime dhe nuk mungoi një

“Gëzuar Ditën e Nënave. Faleminderit që more kohë larg fëmijëve tanë për të qëndruar me mua”, i ka shkruar Ledioni Sarës bashkë me një buqetë me lule.

Sara dhe Ledioni 'arratisen' me pushime dhe nuk mungoi një

 

Share With:
Translate »
39 Views