Sara dhe Xheraldina s’janë vetëm nuse-vjehrrë, por edhe shoqe që ndajnë sekrete bukurie

Xheraldina ka treguar gjithmonë se ndan një marrëdhënie shumë të mirë me nusen e saj, Sarën. Madje nuk mund ta quajmë një marrëdhënie vjehrrë-nuse, por si dy shoqe. Ja sot, Xheraldina ka treguar se të dyja ndajnë edhe sekrete bukurie. Mami i Ledrit ka postuar një foto me Poemën në krah dhe i tregon asaj se Sara i ka rekomanduar një krem për fytyrën që ia mban shumë të butë.

Biseda e Xheraldinës me Poemën:

Poi: Me ça e ke ly fytylën?

Xheraldina: Ta pyesim mamin she ajo ma ka lekomandu

Share With:
Translate »
323 Views