Sara Hoxha merr dhuratën e veçantë nga Lori: Nuk mendoja se do më duheshin ndonjëherë

Festat e fundvitit janë periudha perfekte për të shkëmbyer dhurata me personat më të dashur dhe për t’i bërë ata që duam më shumë të lumtur në mënyra të ndryshme. Edhe Lori Hoxha ka gjetur një mënyrë për të surprizuar motrën e saj në këto ditë të veçanta. Me anë të një ‘InstaStory’ të publikuar pak minuta më parë, Sara ka zbuluar dhuratën e fundit që i ka bërë e motra. “Dhe ja, Lori të dhuron gjëra që nuk mendoje se do të duheshin ndonjëherë”,-shkruan ajo, krahas fotos ku shfaqen një palë shapka shtëpie ‘Louis Vuitton’.

Shapkat në fjalë kushtojnë plot 365 paund dhe padyshim janë një dhuratë e bukur.

Share With:
Translate »
622 Views