Serena Williams në rrëfimin e parë mbi shtatzaninë dhe fotot e mrekullueshme

Tenistja Serena William, tashmë po shijon muajt e fundit të shtatzanisë së saj. Ndërkohë që e zbuloi krejt rastësisht dhe padashur lajmin, ajo tani ka vendosur ta ndajë me të gjithë dhe të ketë një kujtim të bukur gjithë jetën, pasi ka pozuar në kopertinën e Vanity Fair tërësisht nudo, ndërsa mbulon me duar gjoksin dhe barkun. Ndonësë në muajin e 7 të shtatzanisë ajo duket në top formë dhe ende e tonifikuar. Ndërsa intervista nuk ka dalë ende ne kënaqemi me këtë foto të saj në pritje të tjerave që mesiguri do të jenë shumë.

Share With:
Translate »
925 Views