Vajza e Majlinda Bregut një sirenë përrallash në mbrëmjen e maturës

Vajza e ish-deputetes Majlinda Bregu është shquar gjithnjë për bukurinë e saj, pasi sigurisht që genet kanëbërë të tyren. Por këtë herë duket se Kejda Ajazi ka shkëlqyer më shumë se asnjëherë tjetër. Ajo ka publikuar në Instagramin e saj disa foto nga mbrëmja e maturës ku duket mjaft seksi dhe më në formë se kurrë me fustanin e ngushtë që e tregonte si një sirenë përrallash

Share With:
Translate »
1496 Views