Seti i plotë i ditëve të fundit të shtatzanisë së Tunës na la pa fjalë

Këngëtarja Tuna Sejdi është padyshim emri më i lakuar në mediet rozë. E së fundmi podiskutohet për jetën e saj private, sidomos për shtatzëninë e saj.

Mbrëmë Tuna ka postuar dy fotografi ku shihet shtatzënë, ndërsa këto fotografi më poshtë nuk i keni parë ende. Në këto fotografi Tuna duket tejet e bukur dhe ajo që vihet re, është se përvec barkut, ajo nuk ka marrë asnjë kilogram më tepër!

rthytryrtyrty

fghfghfgh

 

Share With:
Translate »
1749 Views