Shakira adoleshente dhe Shakira mami, këngëtarja vetëm është zbukuruar

Këngëtarja me famë botërore Shakira njihet për zërin e saj karakteristik, elasticitetin e lindur fizik dhe trupin e tonifikuar në të gjitha kohët.

Por si ka qenë Shakira adoleshente dhe sa ka ndryshuar që nga ajo kohë?

Këngëtarja ka publikuar një foto në rrjetet sociale ku ka ndarë me fansat e saj ndryshimin që ka pësuar që nga koha e adoleshencës deri  tani që është mami e dy çunave.

Pavarësishtë se vitet kanë kaluar dhe këngëtarja mbart mbi supe 41 vjet, ajo pothuajse nuk ka ndryshuar fare. I vetmi ndryshim që mund të theksojmë nga adoleshenca e saj janë flokët e kuqe.

Ndërkohë, ato që vihen re tek të dyja fotot janë muskujt e barkut të këngëtares, të jetë marrë me palestër që në adoleshncë apo është thjeshtë një dhuratë e natyrës?

Share With:
Translate »
670 Views