Sheh djalin duke u puthur në buzë me një tjetër, shikoni çfarë i thotë Flor Binaj

Prindërit përballen shpesh herë me histori të ndryshme me fëmijët, pa e ditur të vërtetën. Edhe Florjan Binaj ka treguar në “Mos i fol shoferit” në Ora News se cfarë do i thoshte djalit nëse do e shihte duke e puthur me një tjetër.

Në pyetësorin “Artist apo fanatik”, iu drejtua pyetja: “Ti sheh djalin tënd duke u puthur me një djalë tjetër. Por nuk e di se ai po xhiron spot sensibilizues, nuk ka lidhje me LGBT. Si do reagosh?

Reagimi i Florit shkaktoi të qeshura në publik.

“Do pres të mbarojë spoti dhe do e pys: E bëre për spotin apo për sportin?”, tha ai.

 

Share With:
Translate »
711 Views