Shejtane dhe egoiste, Julia Roberts flet për fëmijërinë

Aktorja e famshme hollivudiane Julia Roberts ka zbuluar disa sekrete nga fëmijëria e saj  gjatë një interviste për revistën e famshme, “Harper’s Bazaar UK”.

Aktorja 459vjeçare , yll i shumë filmave hollivudian ka zbuluar se gjithmonë nuk është sjellë mire kur ishte fëmijë.

“Isha prioritet i vetvetes. Kam qenë pak shejtane egoiste”, ka thënë Roberts.

Fituesja e Oscarit thotë se atë e ka ndryshuar takimi me Dani Moder, të cilin e njohu gjatë xhirimit të filmit “The Mexican” në vitin 2001.

Çifti ishte martuar në vitin 2002 dhe pati tre fëmijë.

Share With:
Translate »
706 Views