Shikoni çfarë bën për mamin një reper si Getinjo

Pasi mbaroi së performuari në dy koncerte, reperi Getinjo çoi paratë e asaj natë në shtëpi tek mamaja e tij. Këtë gjë na e tregoi reperi kosovar nëpërmjet një fotoje të publikuar në rrjetin e  tij social në Instagram, shoqëruar me shkrimin “Lekët me i qu tek nana”. 

Ky veprim është për tu vlerësuar pasi reperi ka hedhur poshtë mendimin që mund të jetë krijuar nga njerëzit që reperët i bëjnë lëket makina, veshje të shtrenjta dhe alkool. Getinjo ishte në koncert së bashku më vëllain Mozzik-in  dhe duket se menjhëherë lëkët e fituara ia kanë dorëzuar së ëmës së tyre.

Share With:
Translate »
951 Views