Genta Ismajli humb një nga njerëzit më të dashur

Genta Ismajli sot ka përjetuar një humbje në jetën e saj me të cilat do të lidhen gjithmonë kujtimet e fëmiijërisë. Bëhet fjalë për gjyshin e saj dhe  ka qenë vetë këngëtarja e cila nëpërmjet një fotoje të publikuar në Instagram ka dhënë lajmin e keq duke shkruar:

“Do më mungosh dhe do të të dua përjetë. RIP gjyshi im i dashur”, shkruan këngëtarja.

Share With:
Translate »
1086 Views