Shikoni sa e bukur është vajza e Stines

Stine sapo është kthyer nga Kuba dhe e ka marrë shumë malli për Estian e vogël.  Pak minuta më parë ka postuar një video shumë të këndshme të saj. Vogëlushja ka provuar filtrat e Snapchat-it dhe me siguri kjo është gjëja më e ëmbël që do të shihni sot.

“Sa bukur ka dal kukulla ime””- shkruan Stine. Estia është e veshur me një bluzë me luleshtrydhe e duhet ta pranojmë se dhe ajo vetë është një ëmbëlsirë.

 

 

 

Share With:
Translate »
3093 Views